Опорний заклад "Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика"

 





Конкурси

2015-2016 н.р.

 

 

Перший районний фестиваль за допомогою конструктора LEGO

«Подаруй життя сміттю»

Переможці в номінації «Художня майстерність» команда Легознавці:

Данильченко Руслан (4 клас);

Кублицька Софія (3 клас);

Підюрчин Ярослав (3 клас);  

Кравченко Карина (3 клас);  

Кулакевич Анна (4 клас);  

Цись Єва (4 клас).

Тренери: Сидоренко В.В. та Колісник Я.А.

 


 

ІІ етап конкурсу «Найкращий читач Полтавщини»

в рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2016»

 

Назарець Денис – переможець.

Кочерга Юрій – призер.


Міськрайонний конкурс читців поезії Василя Симоненка

 

Підюрчин Микола – лауреат;

Бреславська Каринаучасник.


 

Районний етап ХІХ математичних змагань

імені Михайла Васильовича Остроградського

 

     Мироненко Артем, учень 9 класу – ІІ місце ( учитель Ревуцька Н.Г.).


Районні змагання інтелектуальної гри «Дебати-2016»

Команда «Ерудит» - призери районного  етапу гри «Дебати» у складі:

Кедь Катерина;

Ткачук Катерина;

Мироненко Артем.

Керівник Бербелюк Ю.О.


VI Міжнародний мовно-літературний конкурс 

учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

 

 

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

5

Андрієвський Ярослав

Ткачук Н. М.

2

7

Василенко Катерина

Ткачук Н. М.

3

9

Ткачук Катерина

Ткачук Н. М.

3

10

Єгорова Наталія

Ткачук Н. М.

4

 


Районний етап ХVІ Міжнародного конкурсу 

з української мови імені П. Яцика 2015 року

 

 

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

3

Ревуцька Юлія

Тимченко Т.В.

6

4

Ганська Аліна

Сидоренко В.В.

11

5

Андрієвський Ярослав

Ткачук Н. М.

2

6

Шостак Яна

Ткачук Н. М.

2

7

Волошина Ірина

Ткачук Н. М.

2

9

Ткачук Катерина

Ткачук Н. М.

2

10

Єгорова Наталія

Ткачук Н. М.

5

 




2014-2015 н.р.

 

Районний етап ХV Міжнародного конкурсу

 з української мови імені П. Яцика 2014 року

 

 

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

3

Ганська Аліна 

Денисенко Г.В.

3

4

Сірик Віктор 

Кононенко Л.Г.

6

5

Шостак Яна

Ткачук Н. М.

1

6

Василенко Катерина 

Ткачук Н. М.

4

6

Волошина Ірина

Ткачук Н. М.

7

8

Ткачук Катерина

Ткачук Н. М.

2

9

Єгорова Наталія

Ткачук Н. М.

1

10

Падалка Марія

Ляшенко Н. М.

2

11

Сербин Віта 

Ляшенко Н. М.

4

 


V Міжнародний мовно-літературний конкурс 

учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

 

 

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

5

Шостак Яна

Ткачук Н. М.

1

6

Василенко Катерина 

Ткачук Н. М.

7

8

Ткачук Катерина

Ткачук Н. М.

1

9

Єгорова Наталія

Морозенко І.М.

5

10

Падалка Марія

Ткачук Н. М.

4

11

Євтушенко Марина 

Ткачук Н. М.

3