Опорний заклад "Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика"

 





МАН

Мала академія наук - 2016

ІІ (обласний) етап

Крутько Дар’я, учениця 11 класу 

ІІ місце (с. соціології, н.к. Карпенко Л.В.);

Єгорова Наталія, учениця 11 класу  - 

ІІІ місце (с. мистецтвознавства, н.к. Морозенко І.М.).

Кедь Катерина, учениця 10 класу – 

ІІ місце (с. історичного краєзнавства, н.к. Лихіцька Ю.В.);

Ткачук Катерина, учениця 10 класу  -  

ІІІ місце (с. української мови, с. фольклористики

н.к. Ткачук Н.М.).

Клепач Ярослав, учень 10 класу – 

ІІІ місце (с. аграрних наук, н.к. Ляшенко Н. М.);

 

І (районний) етап

Крутько Дар’я, учениця 11 класу – 

І місце (с. соціології, н.к. Карпенко Л.В.);

Єгорова Наталія, учениця 11 класу  -  

І місце (с. мистецтвознавства, н.к. Морозенко І.М.).

Кедь Катерина, учениця 10 класу – 

І місце (с. історичного краєзнавства, н.к. Лихіцька Ю.В.);

Ткачук Катерина, учениця 10 класу  -  

І місце (с. української мови, с. фольклористики

н.к. Ткачук Н.М.).

Клепач Ярослав, учень 10 класу – 

І місце (с. аграрних наук, н.к. Ляшенко Н. М.);

Котюк Яна, учениця 10 класу – 

ІІІ місце (с. медицини, н.к. Галай Л.Ю.);

 

 

 

 

 

Мала академія наук - 2015

 

ІІ (обласний) етап

Переможці конкурсу: 

Крутько Дар’я, учениця 10 класу – ІІ місце (н.к. Карпенко Л.В.);

Єгорова Наталія, учениця 10 класу  -  ІІІ місце (н.к. Ткачук Н.М.).

 

Учасники конкурсу:

Падалка Марія – учениця 11 класу (н. к. Карпенко Л.В.);

Ткачук Катерина – учениця 9 класу (н. к. Ткачук Н.М.);

Артеменко Тетяна – учениця 10 класу (н. к. Ляшенко Н.М.).

 


І (районний) етап

 

Цьогоріч 7 учнів Вовчицького ліцею гідно представили заклад в І етапі конкурсу-захисту, який відбувся 12 грудня на базі Засульської гімназії.

    Вітаємо переможців і призерів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт: 

  • Падалку М. (І м., с. правознавства, н. к. – Карпенко Л.В.),
  • Крутько Д. (І м., с. географії і ландшафтознавства, н. к. – Карпенко Л.В.),
  • Єгорову Н. (І м., с. мистецтвознавства, н. к. – Ткачук Н.М.),
  • Ткачук К. (І м., с. журналістики, н. к. – Ткачук Н.М.),
  • Артеменко Т. (І м., с. української мови, н. к. – Ляшенко Н.М.),
  • Собченка Т. (ІІ м., с. фізики, н. к. – Якименко Л.І.),
  • Кагарлицького Р. (ІІ м., с. математики, н. к. – Кравченко Л.Г.).

Успіхів вам, юні науковці, у досягненні майбутніх наукових висот!