26 бер. 2024

Шевченківські дні

Пройшло 210 років від народження Тараса Шевченка, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.
14 бер. 2024

День Добровольця

14 березня відзначається День українського добровольця. Це - люди, створені із любові до своєї рідної України. Дякуємо Вам за захист Батьківщини! Низький Вам уклін за героїзм! Найщиріші слова вдячності нашим учителям-добровольцям Костюку Володимиру Вікторовичу та Ткачуку Сергію Володимировичу. Чекаємо Вас з Перемогою. Слава Україні!
10 бер. 2024

Нагородження переможців МАН

9 березня 2024 у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулася церемонія нагородження переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу -захисту МАН України в Полтавській області.
4 бер. 2024

Вибір підручників для 7 класу

Результати
26 лют. 2024

Що потрібно знати про псевдотуберкульоз!

Що варто знати про псевдотуберкульоз! Ієрсиніоз – це захворювання тварин і людей, що характеризується ураженням паренхіматозних органів, шлунково-кишкового тракту, репродуктивної системи, суглобів і очей. Yersinia pseudotuberculosis викликає ієрсиніоз з характерними ознаками туберкульозу, тому цю форму захворювання називають псевдотуберкульозом. Псевотуберкулез відносять до зоонозних інфекцій з природною осередковістю.
8 лют. 2024

Весняний паводок: профілактика інфекційних захворювань.

Весняний паводок – природне явище, що може призвести до непередбачуваних наслідків. Усе залежить від погодних умов: він може пройти тихо та непомітно або наробити лиха. Поверхневий стік дощових і талих вод у межах населених пунктів може призвести до погіршення санітарного стану територій населених місць та виникнення епідемічних ускладнень - поширення інфекційних захворювань.
11 січ. 2024

Приєднуйся до руху юних рятувальників!

Рух юних рятувальників
3 січ. 2024

Про вибір підручників для 1 класу

19 вер. 2023

«Спорт – це життя»

Під такою назвою в ОЗ «Вовчицький ліцей ЛМР» з 11 по 14 вересня були проведені заходи присвячені Дню фізичної культури та спорту. Захоплюючі спортивні змагання для всіх учнів нашого ліцею були продумані таким чином, щоб кожен учасник зміг проявити свою силу, спритність, швидкість, влучність і кмітливість.
13 вер. 2023

«Замість букетів - донат на ЗСУ!»

Розпочався новий навчальний рік і ми щодня дякуємо нашим збройним силам за можливість навчатися в очному форматі.