Опорний заклад "Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика"

 





Обласний рівень

 

 

 

Падалка Марія

 

(2014-2015 н. р.)

1.   ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

                      -  географія (ІІІ м.)

                      -  українська мова і література (І м.)

                      -  російська мова (І м.)

                      -  правознавство (І м.)

2.  ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

                      -  Російська мова (ІІІ м.)

                      -  українська мова і література (ІІІ м.)

3. ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ м.)

4.  Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка (ІІ м.)

5.  І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

секція української мови (І м.)

5. ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

секція української мови (ІІІ м.)

6.    Районний  етап  інтелектуальної  гри «Дебати» (І м.)

(2013-2014 н. р.)

1.             ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

                       -                 географія (І м.)

                       -                 українська мова (ІІІ м.)

                       -                 російська мова (ІІ м.)

                       -                 правознавство (І м.)

                       -                 історія (І м.)

                       -                  англійська мова (ІІІ м.)

2.             ІІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад

                       -                 російська мова (ІІ м.)

                       -                 правознавство (ІІІ м.)

3.             Математичний конкурс імені  М.В.Остроградського (ІІІ м.)

4.             ІІ етап Міжнародного конкурсу з української        мови імені Петра Яцика (ІІІ м.)

5.             Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка (ІІ м.)

6.             І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

секція математики (ІІ м.)

секція математики (ІІ м.)

 

 

Шостак Яна

(2014-2015 н. р.)

 

          1.   ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені  Петра Яцика (І м.)

          2.      ІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка (І м.)

          3.      ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка (ІІ м.)

 

         4.      Відмінниця

 

 

 

Кедь Катерина

 

 

(2014-2015 н.р.)

 

 

           1.      Відкриті змагання учнівської молоді з туризму  на дистанції «Крос-похід» (ІІ м.)

           2.      XVIII обласна туристська Спартакіада учнівської молоді Полтавщини (І м.)

 

Кокозій Олександра

(2014-2015 н. р.)

 

          1.      Відкриті змагання учнівської молоді з туризму  на дистанції «Крос-похід» (ІІ м.)

          2.     XVIII обласна туристська Спартакіада учнівської молоді Полтавщини (І м.)

 

 

 

(2013-2014 н. р.)

 

 1.      І відкриті змагання учнівської молоді з техніки пішохідного туризму (ІІ м.)

 

 

Євтушенко Марина

(2013-2014 н. р.)

1.       ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

-         російська мова (І м.)

-         українська мова (ІІІ м.)

2.       ІІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад

-         російська мова (ІІ м.)

3.        ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ м.)

4.       Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка (ІІ м.)

5.       Лауреат другого ступеня обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнської виставки-звіту «Країна юних майстрів»

номінація «Паперопластика»

 

Куліш Карина

(2013-2014 н. р.)

1.      ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

 російська мова (І м.)

 англійська мова (ІІ м.)

  географія (ІІІ м)

       2.      ІІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад

            російська мова (ІІІ м.)

       3.      І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

секція мистецтвознавства (ІІ м.)

 

(2012-2013 н. р.)

1. ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

російська мова (І м.)

англійська мова (ІІ м.)

2.    ІІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

російська мова (ІІ м.)

3. Відмінниця

 

Лавріненко Анна

(2012-2013 н. р.)

1.  ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

українська мова (ІІ м.

російська мова (І м.)

2.  ІІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад

російська мова (ІІІ м.)

3.  І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

секція української літератури (І м.)

4. ІІ етап Міжнародного конкурсу з української  мови імені П.Яцика (ІІ м.)

5.  ІІ етап  мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка (І м.)

 

 

 

 

 

Цілуйко Анастасія

(2012-2013 н. р.)

1.   І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

     секції світової літератури (І м.)та

     інформатики (ІІІ м.)

2.  ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

     секція світової літератури (ІІІ м.)

   

 

Ткачук Ірина

(2012-2013 н. р.)

1. І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

    секція історії України (І м.)

 

2.         Фотоолімпіада (ІІІ м.)

 

Костюк Богдан

(2012-2013 н. р.)

1.   ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

     інформаційні технології (ІІ м.)

     інформатика (І м.)

2.    Відкрита першість (м. Полтава) з техніки

пішохідного туризму серед учнівської молоді (І м.)

 

 

 

 

 

Кулакевич Юлія

(2012-2013 н. р.)

      1.      Обласний конкурс образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло»

номінація «Графіка» (ІІІ м.)

 

Обмок Іван

(2012-2013 н. р.)

1.         Переможець районного та зонального етапів огляду - конкурсу художньої самодіяльності «Веселка 2013»

номінація

«Декламаторське мистецтво»