Опорний заклад "Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика"

 





Олімпіади 2013-2014 н.р.

Результати участі  учнів Вовчицького ліцею у ІІІ /обласному/ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін в 2013-2014 н.р.

 

Правознавство

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Падалка Марія

Карпенко Л.В.

3

 

 

Географія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Падалка Марія

Карпенко Л.В.

4

 

Російська мова та література

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Падалка Марія

Компанієць С.В.

2

10

Євтушенко Марина

Компанієць С.В.

3

11

Куліш Карина

Компанієць С.В.

3

 

Історія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Падалка Марія

Карпенко Л.В.

4

 

Результати участі  учнів Вовчицького ліцею у ІІ /районному/ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін в 2013-2014 н.р.

 

Англійська мова

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Крутько Дарія

Падалка Н.М.

7

9

Падалка Марія

Ткаченко І.В.

3

11

Куліш Карина

Ткачук Н.М.

2

 

 

Правознавство

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Падалка Марія

Карпенко Л.В.

1

10

Євтушенко Марина

Карпенко Л.В.

6

11

Галушка Олег

Карпенко Л.В.

4

 

Фізична культура

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

11

Ткачук Дарина

Шостак В.М.

2

 

Українська мова і література

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

7

Ткачук Катерина

Ткачук Н.М.

2

8

Єгорова Наталія

Ткачук Н.М.

3

9

Падалка Марія

Ляшенко Н.М.

3

10

Євтушенко Марина

Ляшенко Н.М.

3

11

Ткачук Дарина

Ткачук Н.М.

3

 

Трудове навчання

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

10

Безкровна Мар’яна

Кульчій К.П.

2

10

Дорошенко Євгеній

Ткачук С.В.

4

 

Російська мова та література

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Падалка Марія

Компанієць С.В.

2

10

Євтушенко Марина

Компанієць С.В.

1

11

Куліш Карина

Компанієць С.В.

1

 

Російська мова та література

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Падалка Марія

Компанієць С.В.

2

10

Євтушенко Марина

Компанієць С.В.

1

11

Куліш Карина

Компанієць С.В.

1

 

Інформаційні технології

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

10

Костюк Богдан

Колісник Я.А.

3

11

Козловська Богдана

Колісник Я.А.

7

 

Німецька мова

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Божченко Тетяна

Падалка Н.М.

1

 

Історія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Крутько Дарія

Карпенко Л.В.

5

9

Падалка Марія

Карпенко Л.В.

1

11

Ткачук Дарина

Карпенко Л.В.

8

 

Фізика

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

7

Мироненко Артем

Ревуцька Н.Г.

2

9

Падалка Марія

Якименко Л.І.

9

10

Костюк Богдан

Якименко Л.І.

8

 

Хімія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

7

Мироненко Артем

Іванова Н.А.

4

8

Крутько Дарія

Іванова Н.А.

3

9

Падалка Марія

Іванова Н.А.

4

 

Економіка

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

11

Куліш Карина

Карпенко Л.В.

8

 

 

Географія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Крутько Дарія

Карпенко Л.В.

2

9

Падалка Марія

Карпенко Л.В.

1

11

Куліш Карина

Карпенко Л.В.

3

 

Педагогіка та психологія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

11

Козловська Богдана

Морозенко І.М.

1

 

Математика

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

7

Мироненко Артем

Ревуцька Н.Г.

4

8

Кодра Владислав

Ревуцька Н.Г.

10

 

Біологія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Єгорова Наталія

Кульчій К.П.

9

9

Падалка Марія

Кульчій К.П.

6

10

Євтушенко Марина

Кульчій К.П.

7

11

Коваль Альона

Кульчій К.П.

7

 

 

Астрономія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

11

Галушка Олег

Якименко Л.І.

10