Опорний заклад "Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика"

 





Олімпіади 2015-2016 н.р.

ІІІ (обласний етап)

Правознавство:

     Падалка Марія, учениця 11 класу Вовчицького ліцею – ІІІ місце (учитель Карпенко Л.В.)

 



ІІ (районний етап)

 

Англійська мова

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

10

Денисенко Людмила

Падалка Н.М.

3

 

 

Астрономія

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

11

Собченко Тарас

Якименко Л.І.

9

 

 

Економіка

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

11

Падалка Марія

Якименко Л.І.

2

 

 

Фізика

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

7

Кочерга Юрій

Ревуцька Н.Г.

6

9

Мироненко Артем

Якименко Л.І.

8

10

Головачов Артур

Якименко Л.І.

9

11

Собченко Тарас

Якименко Л.І.

7

 

 

Російська мова та література

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

9

Тютюнник Вікторія

Компанієць С.В.

2

11

Падалка Марія

Карпенко Л.В.

1

 

 

Правознавство

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

9

Котюк Яна

Бербелюк Ю.О.

9

11

Падалка Марія

Карпенко Л.В.

1

 

 

Інформатика

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

10

Крутько Дар’я

Колісник Я.А.

6

 

 

Українська мова та література

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

7

Василенко Катерина

Ткачук Н.М.

2

9

Ткачук Катерина

Ткачук Н.М.

3

10

Артеменко Тетяна

Ткачук Н.М.

3

11

Падалка Марія

Ляшенко Н.М.

1

 

 

Хімія

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

9

Мироненко Артем 

Галай Л.Ю.

7

10

Денисенко Людмила

Галай Л.Ю.

6

 

 

Біологія

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

9

Клепач Ярослав

Галай Л.Ю.

5

10

Денисенко Людмила

Галай Л.Ю.

4

 

 

Інформаційні технології

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

9

Кедь Катерина

Колісник Я.А.

2

10

Єгорова Наталія

Колісник Я.А.

1

 

 

Географія

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

9

Мироненко Артем

Бербелюк Ю.О.

1

10

Крутько Дар’я

Бербелюк Ю.О.

2

11

Падалка Марія

Карпенко Л.В.

1

 

 

Математика

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

6

Шостак Яна 

Ревуцька Н.Г.

6

7

Кочерга Юрій

Колісник Я.А.

6

11

Собченко Тарас

Кравченко Л.Г.

2

 

 

Історія

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

9

Мироненко Артем 

Карпенко Л.В.

6

10

Крутько Дар'я

Карпенко Л.В.

5

11

Падалка Марія 

Карпенко Л.В.

4

 

 

Німецька мова

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

10

Артеменко Тетяна 

Падалка Н.М.

3

 

 

Екологія

Клас

ПІП учня

ПІП учителя

Місце

10

Кагарлицький  Роман

Галай Л.Ю.

4