Опорний заклад "Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика"

 





Олімпіади 2017-2018 н. р.

ІІ /районний/ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних дисциплін у 2017-2018 н.р.

 

Історія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Назарець Денис

Карпенко Л.В.

І

11

Мироненко Артем

Карпенко Л.В.

ІІ

 

Інформаційні технології

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Литвиненко Дмитро

Круглякова С.А.

5

9

Шостак Денис

Круглякова С.А.

5

11

Кедь Катерина

Круглякова С.А.

5

 

Українська мова та література

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Шостак Яна

Ткачук Н.М.

І

7

Криворучко Інна

Ткачук Н.М.

ІІ

11

Ткачук Катерина

Ткачук Н.М.

І

9

Василенко Катерина

Ткачук Н.М.

4

10

Сотнікова Таїсія

Ляшенко Н.М.

4

 

Економіка

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

11

Єгоров Олександр

Ващенко О.О.

5

 

Трудове навчання

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Литвиненко Дмитро

Ткачук С.В.

І

8

Морозенко Софія

Морозенко І.М.

І

9

Василенко Катерина

Морозенко І.М.

І

11

Кедь Катерина

Морозенко І.М.

ІІ

 

Біологія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Шостак Яна

Галай Л.Ю.

ІІ

9

Василенко Катерина

Галай Л.Ю.

5

10

Сотнікова Таїсія

Галай Л.Ю.

ІІІ

11

Клепач Ярослав

Галай Л.Ю.

ІІ

 

Правознавство

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

 Шостак Денис

Ващенко О.О.

7

11

Кедь Катерина

Ващенко О.О.

ІІ

 

Астрономія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

11

Мироненко Артем

Ревуцька Н.Г.

8

 

Англійська мова

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Шостак Яна

Падалка Н.М.

ІІ

 

Екологія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

11

Клепач Ярослав

Галай Л.Ю.

6

 

Математика

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

6

Дядечко Олег

Кравченко Л.Г.

4

7

Костюк Ольга

Ревуцька Н.Г.

9

8

Литвиненко Дмитро

Ревуцька Н.Г.

8

9

Кочерга Юрій

Ревуцька Н.Г.

8

 

Географія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Морозенко Софія

Ващенко О.О.

4

9

Василенко Катерина

Ващенко О.О.

8

11

Мироненко Артем

Карпенко Л.В.

ІІІ

 

Хімія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

7

Криворучко Інна

Галай Л.Ю.

ІІІ

8

Назарець Денис

Галай Л.Ю.

ІІ

9

Шостак Денис

Галай Л.Ю.

8

 

 

 

Фізика

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

7

Костюк Ольга

Ревуцька Н.Г.

10

9

Шостак Денис

Ревуцька Н.Г.

10

 

Німецька мова

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Артеменко Катерина

Падалка Н.М.

4

 

Російська мова та література

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Василенко Катерина

Компанієць С.В.

ІІІ

10

Сотнікова Таїсія

Компанієць С.В.

ІІ

11

Тютюнник Вікторія

Морозенко І.М.

ІІ