Опорний заклад "Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика"

 





Олімпіади 2018-2019 н.р.

Результати участі  учнів у ІІІ /обласному/ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін в 2018-2019 н.р.

 

 

Історія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Назарець Денис

Карпенко Л.В.

1

 

 

Результати участі  учнів у ІІ /районному/ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін в 2018-2019 н.р.

 

Хімія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

7

Ревуцька Валерія

Галай Л.Ю.

6

8

Криворучко Інна

Галай Л.Ю.

7

9

Назарець Денис

Галай Л.Ю.

6

10

Василенко Катерина

Галай Л.Ю.

6

 

Інформатика

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Добжанський Ігор

Журавель Я.А.

6

 

Географія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Костюк Ольга

Ващенко О.О.

2

9

Морозенко Софія

Ващенко О.О.

3

11

Сотнікова Таїсія

Ващенко О.О.

5

 

Англійська мова

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Шостак Яна

Падалка Н.М.

3

 

Фізика

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

7

Дядечко Олег

Ревуцька Н.Г.

9

8

Криворучко Інна

Хомик М.М.

7

 

Інформаційні технології

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Кутурій Євгенія

Журавель Я.А.

6

9

Литвиненко Дмитро

Журавель Я.А.

1

10

Шостак Денис

Журавель Я.А.

4

 

Біологія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Кізенко Вікторія

Галай Л.Ю.

2

9

Шостак Яна

Галай Л.Ю.

2

10

Василенко Катерина

Галай Л.Ю.

2

11

Сотнікова Таїсія

Галай Л.Ю.

7

 

Правознавство

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Нагаєвська Ілона

Ващенко О.О.

2

 

Трудове навчання

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Криворучко Інна

Морозенко І.М.

2

9

Литвиненко Дмитро

Ткачук С.В.

2

9

Морозенко Софія

Морозенко І.М.

1

10

Василенко Катерина

Морозенко І.М.

1

 

Російська мова та література

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

9

Шостак Яна

Компанієць С.В.

2

11

Сотнікова Таїсія

Компанієць С.В.

3

 

Українська мова і література

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

7

Ганська Аліна

Ляшенко Н.М.

3

8

Сірик Віктор

Ткачук Н.М.

2

9

Шостак Яна

Ткачук Н.М.

2

10

Кулакевич Олеся

Ткачук Н.М.

2

11

Сотнікова Таїсія

Ляшенко Н.М.

5

 

Математика

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

6

Підюрчин Ярослав

Ревуцька Н.Г.

5

7

Дядечко Олег

Ревуцька Н.Г.

5

8

Костюк Ольга

Костюк Т.Л.

9

 

Історія

Клас

ПІП учня

Вчитель

Місце

8

Сірик Віктор

Карпенко Л.В.

3

9

Назарець Денис

Карпенко Л.В.

1