Опорний заклад "Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика"

 





Районний рівень

Євтушенко Марина

 

 

(2014-2015 н. р.)

1.        ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

                -          українська мова і література(ІІ м.)

2.        Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка (ІІІ м.)

3.        І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

 секція правознавства (І м.).

 

(2012-2013 н. р.)

 

1.         ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

російська мова (ІІ м.).

 

Кагарлицький Роман

 

 

(2014-2015 н. р.)

 

1.      І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

                -          секція математики (ІІ м.)

2.      Районний етап інтелектуальної гри «Дебати» (І м.)

 

Собченко Тарас

 

 

(2014-2015 н. р.) 

     1.  І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

- секція фізики (ІІ м.)

     2.        Районний етап інтелектуальної гри «Дебати» (І м.)

 

 

Крутько Дар’я 

 

 

(2014-2015    н. р.)

1.   ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

-       географія (І м.)

-       інформатика (І м.)

2.      Відмінниця

 

(2013-2014 н. р.)

1.      ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

-       географія (ІІ м.)

-       хімія (ІІІ м.)

2.      Відмінниця

 

 

 

Єгорова Наталія

 

(2014-2015   н. р.)

1.      ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І м.)

2.      Відмінниця

(2013-2014 н. р.)

1.      ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

                 -          українська мова (ІІІ м.)

2.      Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка (І м.)

3.      ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ м.)

4.      Відмінниця

(2012-2013 н. р.)

                   1.      ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

                -          українська мова (ІІІ м.) 

                   2.      Міжнародний мовно-літературний конкурс імені                           Т.Г.Шевченка (ІІІ м.)

 

 

Божченко Тетяна

 

(2014-2015 н. р.)

 1.     ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

-       німецька мова (ІІ м.)

 

(2013-2014 н. р.)

 1.      ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

- німецька мова (І м.)

 

 

Кодра Владислав

 

 

(2014-2015   н. р.)

 

1.      Відкритий турнір з настільного тенісу (І м.)

 

Ревуцький Владислав

 

 

(2014-2015    н. р.)

 

             1.      Відкритий турнір з настільного тенісу (І м.)

 

 

  

Ткачук Катерина

(2014-2015 н. р.)

           1.      ІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад

                              -         українська мова і література (ІІ м.);          2. ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика  (ІІ м.)

        3.      Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка (І м.)

        4.      Відкритий Різдвяний турнір з настільного тенісу (І м.)

        5.      Відмінниця

(2013-2014 н. р.)

          1.      ІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад

                                    -         українська мова (ІІ м.)

          2.      ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика  (ІІ м.)

          3. Районний етап конкурсу читців «Тарасовими шляхами» (ІІІ м.)

          4.      Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка (ІІІ м.)

          5.      І відкриті змагання учнівської молоді з техніки пішохідного туризму (І м.)

          6.      Відмінниця

                                          (2012-2013 н. р.)

      1.     ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови

              ім. П.Яцика (ІІ м.)  

      2.    Районний етап конкурсу читців «Тарасовими шляхами» (І м.)

      3.      Відмінниця

 

 

 

Мироненко Артем

 

(2014-2015 н. р.)

      1. ІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад

             -          географія (ІІІ м.)

             -          хімія (ІІІ м.)

       2.        Відмінник


 

(2013-2014 н. р.)

     1. ІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад 

                 -          фізика (ІІ м.)

      2.        Відмінник

 

(2012-2013 н. р.)

      1. ІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад

                               -    математика (І м.)

 

Андрієвський Ярослав

 

 

(2014-2015 н. р.)

 

1.      Районний етап олімпіад для учнів початкових класів

                      -          математика (ІІ м.)

 

2.      Відмінник

 

Ганська Аліна

 

 

(2014-2015 н. р.)

 

1.                 Районний етап олімпіад для учнів початкових класів

                -          українська мова (ІІІ м.)

2.             Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (ІІІ м.)

 

Козловська Богдана

 

(2013-2014 н. р.)

1.      ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

                   -          психологія (І м.)

2.      І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

                              - секція журналістики (ІІ м.)

 

                                  (2012-2013 н. р.)

1.         І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. 

- секція журналістики (ІІ м.)

 

Безкровна Мар’яна

(2013-2014 н. р.)

 

 

1.      ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

                                                                           - трудове навчання (ІІ м.)

 

Василенко Катерина

(2013-2014 н. р.)

 

1.      Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка (ІІІ м.)

 

2.  ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІІ м.)

 

3.      Відмінниця

 

Сірик Віктор

(2013-2014 н. р.)

 

1.      Районна олімпіада для початкових класів

                            -українська мова (ІІІ м.)

       2. Відмінник

 

 

Шостак Яна

  

(2013-2014 н. р.)

 

  1.     Районний етап конкурсу читців «Тарасовими шляхами» (ІІ м.)

     2.     ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ м.)

         3.      Відмінниця

 

(2012-2013 н. р.)

 

          1.      ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 

-          природознавство (ІІ м.)

           2.  ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені                П.Яцика (ІІ м.)

           3.   Відмінниця

 

 

 Гуцуляк Василь

(2012-2013 н. р.)

 

1.  ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 

фізичне виховання (І м.)

 

Бондаренко Марина

(2012-2013 н. р.)

 

1. ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 

трудове навчання (ІІ м.);

фізичне виховання (ІІІ м.)

 

Добжанська Інна

(2012-2013 н. р.)

1.         ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

географія (ІІІ м.)

 

2.         І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

секція географії (ІІІ м.)

 

Галушка Олег

(2012-2013 н. р.)

 

 

     1.   ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мов імені

          П. Яцика (ІІ м.)

 

Падалка Марія

(2012-2013 н. р.)

1.      ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

-          географія (І м.)

-          українська мова (І м.)

 

2.      Математичний конкурс імені М.В.Остроградського

      (ІІІ м.)

3.      ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені

П. Яцика (ІІ м.)

4.      Відмінниця

 

Бродецький Дмитро

(2012-2013 н. р.)

 

1. ІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад

географія (І м.);

 

біологія (ІІІ м.).

 

Копайленко Анна

(2012-2013 н. р.)

 

 

1.      ІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад

 

             -          математика (ІІІ м.)