«Кіборги вистояли, не встояв бетон»

24 січ. 2020
День пам'яті кіборгів — день вшанування пам'яті захисників, які тримали оборону Донецького аеропорту з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року під час війни на сході України. Кіборгами українців прозвали сепаратисти, які були шоковані, що живі люди могли так довго і стійко боронити будови аеропорту.

«Кіборги вистояли, не встояв бетон» — фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом бійців України.
16 січня, за ініціативою самих кіборгів, у різних містах України вшановується День пам'яті захисників Донецького аеропорту та усіх загиблих воїнів. В обороні цього об'єкта брали участь не тільки воїни, але і медики з волонтерами, що надавали допомогу та підтримку українським бійцям. Тому пам'ять присвячена усім, хто стояв за Україну в ті дні.

Заходи щодо вшанування пам’яті воїнів відбулися і у Вовчицькому ліцеї. Тематичну загальношкільну лінійку підготували учні 9 класу (кл.кер. Морозенко І.М.). Виховні години: «Фортеця кіборгів» для учнів 10-11 кл. та «Герої не вмирають» для 8-9 кл. провели учителі історії Карпенко Л.В., Ващенко О.О. та педагог-організатор Круглякова С.А.