8 вер. 2023

Міжнародний день грамотності

«Грамотність – це одна з головних рис, яка характеризує людину набагато більше, ніж це робить одяг або зовнішність» (Віктор Мойсієнко, український лінгвіст).
25 серп. 2023

У наш важкий воєнний час будь-яка допомога є цінною

Добре, що є великі аграрні компанії, які готові допомагати матеріально освітнім закладам.
22 серп. 2023

Інформаційна кампанія з протидії шахрайствам

Обережно, шахраї!!!
5 серп. 2023

У ліцеї з'явився робот

Сучасне життя вимагає сучасних знань, особливо у сфері програмування і технологічних інновацій. ТОВ "Астарта Прихоролля" (генеральний директор Олександр Осетров) подарувало колективу ОЗ "Вовчицький ліцей ЛМР " робота- конструктора Makeb/ock mBot2 для навчального курсу "ІТ-освіта" з метою практичного використання навиків програмування.
1 серп. 2023

Допомога для 1 класу

Сьогодні, під час війни, важко займатися благочинністю, але є добродії, які допомагають матеріально і забезпечують комфорт освітнього процесу.
30 черв. 2023

Вітаємо юних науковців та керівників!

30 червня 2023 року в кінотеатрі м. Лубни "Київська Русь" відбулось урочисте свято - церемонія нагородження найздібніших і найталановитіших дітей Лубенської територіальної громади.
17 черв. 2023

Ні дня без перемог

Вітаємо рій «Вовчицька Січ» (молодша вікова група) ОЗ «Вовчицький ліцей ЛМР», які вибороли ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої вікової групи «Джура-Котигорошко».
3 черв. 2023

Перемога молодих вовків

Вітаємо рій «Молоді вовки» з ПЕРЕМОГОЮ!!! 3 червня 2023 року середня вікова група наших джурівців вперше у новому складі змагалася в очному ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). До складу рою увійшли учні 6 - 7 кл. ОЗ «Вовчицький ліцей імені В.Ф. Мицика Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області» (вихованці Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання) - Сухомлин Іван, Мироненко Богдан, Лещенко Максим, Рябич Максим, Криворучко Назар, Кривенко Артем, Хромалюк Софія, Дружинець Софія.
31 трав. 2023

Свято останнього дзвоника

31.05.2023 року в ОЗ «Вовчицький ліцей ЛМР» відбулося традиційне, але таке хвилююче Свято останнього дзвоника, до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підійматися випускникам.
27 трав. 2022

Вибір підручників для 5 класу