«Спорт – це життя»

19 вер. 2023
Під такою назвою в ОЗ «Вовчицький ліцей ЛМР» з 11 по 14 вересня були проведені заходи присвячені Дню фізичної культури та спорту. Захоплюючі спортивні змагання для всіх учнів нашого ліцею були продумані таким чином, щоб кожен учасник зміг проявити свою силу, спритність, швидкість, влучність і кмітливість.

На наймолодших учнів школи першокласників чекали спортивні естафети "Ми – маленькі олімпійці", які дня них підготувала і провела класний керівник і вчитель фізкультури Круглякова Світлана Анатоліївна.
Для учнів 2 – 4 класів «Веселі старти» підготували вчителі фізичної культури Іващенко Микола Анатолійович і Лях Юлія Вікторівна.
Під керівництвом Круглякової С.А. учні 5 класу демонстрували свою спритність в спортивних рухливих іграх.
Надзвичайно цікавими були змагання з міні-футболу для учнів 6 – 8 класів та змагання з волейболу для старшокласників, які провів для дітей Іващенко М.А.
І навіть глядачі не залишилися поза увагою, адже, проводився конкурс і на найактивніших вболівальників.

Вся програма заходів була спрямована на пропаганду здорового способу життя, фізичної культури і занять спортом. Це сприяло гарному настрою учасників змагань, можливість розкрити свій творчий хист у нестандартній обстановці і проявити свої найкращі якості: повагу до оточуючих, турботу про товаришів, силу, витривалість, кмітливість і терпіння.
Міцного здоров’я всім, краси і сили. Займайтесь фізкультурою і спортом!