Випускний вечір

2 черв. 2015
31 травня - урочистий день, коли з рідною школою прощається випуск 2015 року.

Учителі передали свої знання випускникам, вклали в кожного з них часточку свого серця, намагалися допомогти їм знайти своє місце в житті. Хай же воно буде сповнене радістю, творчою працею, щастям. Досягти цього буде нелегко, адже кожен із випускників піде своїм власним шляхом, не оглядаючись, не чекаючи підказок, і кожному доведеться шукати відповіді на безліч питань, які ставитиме їм життя.

Зі словами вдячності до вчителів та обслуговуючого персоналу ліцею звернувся президент ліцею Костюк Богдан. За доброю традицією на згадку про випускників подарували рідній школі вишитий рушник і комплект книг, з якими будуть працювати молодші школярі.

Діти прийняли хліб із найдорожчих батьківських рук, а разом із ним батьківське благословення.

Ще одне свято позаду. І знову завтра тисячі доріг розкриють свої обійми для наших випускників. Тож нехай їм щастям і благополуччям встеляються життєві шляхи!