Знову дзвоник кличе нас!

2 вер. 2015
Барвиста осінь зустріла учнів Вовчицького ліцею важливим, урочистим і незабутнім святом. Вересень покликав до школи новий дзвінкоголосий перший клас, який поведе у країну Знань перша вчителька – Костюк Людмила Юріївна.

Кращий прапороносець ліцею Головачов А. та вартові Василенко К. і Кочерга А. відкрили лінійку підняттям прапора України.

Із привітаннями та першими настановами звернувся до учнів директор ліцею Костюк В.В. На свято з найкращими побажаннями завітали гості: сільський голова Козловська О.М., депутат Лубенської районної ради Клепач Н. І., методист Лубенського науково-методичного центру Кравченко Л.Г.

Раділи першокласники подарункам від Вовчицької сільської ради, ПрАТ «Райз – Максимко» та учнів 11 класу. Презентовано проект, спонсором якого  виступила «Баришівська зернова компанія» щодо преміювання учнів за призові місця в олімпіадах із базових дисциплін та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

Місце

Область

І

300

500

ІІ

200

400

ІІІ

100

300

Продзвенів перший дзвінок. Урочиста лінійка завершилась, але свято Знань триватиме багато років у стінах рідного ліцею. І нехай цей навчальний рік буде врожайним на добро, успіхи, щастя і любов.