Природа і фантазія

18 вер. 2015
Життя росте лише з любові, Краса людей навчає жить. А нас уява надихає Дивитись, бачить і творить.

Уміння бачити і відчувати красу – велике щастя. Розвивати це вміння у дітей потрібно якомога раніше, бо почуття прекрасного, людяності, доброти, відчуття гармонії людини і природи зароджуються в ранньому віці.

Учні, учителі, батьки, вихованці дитячого садочка та жителі нашого села мали змогу милуватися виставкою, яка щорічно проводиться у вересні, до Дня визволення села Вовчик та Лубенщини від німецько-фашистських окупантів.

У виготовленні виробів взяли участь учні 1-9 класів. Майстер-класи провели для вихованців Морозенко І.М. – учитель трудового навчання та Сухомлин Н.В. – керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва. Учні 10 класу на чолі із класним керівником Ревуцькою Н.Г. підготувались до тематичної лінійки.

Це єдиний день в році, коли природа в поєднанні з фантазією та завдяки вмілим рукам школярів та їх батьків представляють усім дивовижні витвори справжнього мистецтва.