5 жовт. 2015
Поволі падає золоте листя і вкриває задуману землю розкішним пухнастим килимом, у якому ніби загубилися ніжні посмішки вчителів. Вони, як маленькі натомлені сонця, розсипаються міріадами грайливих блискіток і наповнюють очі наставників радістю. І це золото, дароване щедрою осінню на знак щасливої долі, і день цей, осяяний тисячами щирих посмішок вдячних учнів, належить учителям!

Напередодні свята безліч щирих привітань звучало на адресу педагогів Вовчицького ліцею. Традиційно учні 11 класу зранку зустрічали своїх наставників на ганку школи із музикою, квітами та найкращими побажаннями.

Приємною несподіванкою стали окремі привітання для кожного педагога від учнівського самоврядування. Потім всі зібралися в актовій залі на свято. Учителі підготували сценку, пісню і квіти ветеранам педагогічної праці. Вокальний ансамбль «Радість», танцювальна група «Мрія», Іван Обмок з гуморесками  та Ліна Кодра дивували всіх присутніх своїм талантом.

Знання і вміння дарувати дітям,

Нести сердечне світло доброти –

Найдивовижніше покликання на світі,

І прекраснішої долі не знайти.