«Козацькі розваги»

19 жовт. 2015
Традиційними у Вовчицькому ліцеї стали змагання «Козацькі розваги» до Дня українського козацтва – Покрови Пресвятої Богородиці. А цьогоріч за указом Президента України П.Порошенка ще й відзначили нове свято – День захисника України.

З 12 по 16 жовтня для учнів було проведено ряд заходів: понеділок розпочався святковою лінійкою і родинно-спортивним святом «Сила і розум усе переможуть» для учнів 6 класу ( класний керівник Н.М.Ткачук); у вівторок учителі початкових класів та вчитель фізичного виховання Шостак В.М. провели для найменших ліцеїстів «Анумо, козачата»; у четвер Бербелюк Ю.О.- учитель історії,  підготувала для учнів 5-8 класів пізнавально – розважальний захід «Козацькі розваги», і в п’ятницю старшокласники мали змогу переглянути документальний фільм «Аеропорт» (2015 р.), рекомендований Міністерством освіти і науки України.

Протягом тижня учні, вчителі та батьки переглядали виставку фотографій та показового матеріалу зразків використаної зброї із зони бойових дій, який представили волонтери м. Лубен.

Під час проведення заходів діти  не тільки змагалися у спортивних естафетах, а й демонстрували знання з історії.

Тематичний тиждень був яскравим і багатим на події і відповідав меті національно-патріотичного виховання.