Тиждень сім’ї

13 лист. 2015
У Вовчицькому ліцеї з 04.11 по 11.11.2015 відбувся Тиждень сім’ї.

Старшокласники прослухали відеолекторій на тему «Фізіологія дівочого організму. Сучасні методи контрацепції в запобіганні ЗПСШ та незапланованої вагітності»», який провела Кметь Т.І. – лікар  кабінету  планування сім’ї.

Проведено соціологічне опитування учнів та вчителів щодо визначення рис щасливої сім’ї. Разом з батьками ліцеїсти взяли участь у конкурсі малюнків «Моя сім’я», акції «Просто так», знайшли інформацію про походження свого прізвища, дослідили  родовід, оформили виставку «Золоті руки моєї родини», позмагалися у квесті, відвідали майстер-класи, які проводили мами та тата.

Найактивнішими стали учні: Кулакевич Олеся (7 клас), Кулакевич Аня (4 клас), Ревуцька Юля (3 клас), Кочерга Юра (7 клас). Переможцем тижня стала Криворучко Інна, учениця 5 класу, і отримала приз-сюрприз – піцу. Найактивнішим класом виявився 6. Їх чекає екскурсійна поїздка до м. Лубни.