Олімпійський рух

13 вер. 2013

Протягом вересня у Вовчицькому ліцеї традиційно проходить місячник спорту та здорового способу життя. Цього року ліцеїсти стали активними учасниками Олімпійського руху. З метою пропаганди здорового способу життя та залучення учнівської молоді до занять спортом для учнів ліцею організовано та проведено ряд виховних заходів за участю інших шкіл. 10 вересня відбулися Малі Олімпійські ігри, які об»єднали юних спортсменів Березотіцької, Литвяківської ЗШ та команду господарів. У запеклій боротьбі перемогу здобули учні Вовчицького ліцею. Готував і провів спортивні змагання учитель фізичного виховання Ткачук С.В.

Наступного дня, а саме 11 вересня, на базі Березотіцької загальноосвітньої школи було проведено спортивне свято «Веселі старти» для учнів початкових класів. Молодші школярі проявили неабияку активність, спортивний гарт та нездоланну жагу до перемоги. В результаті – перемогла дружба. Усіх учасників нагороджено медалями та грамотами.

12 вересня представники педагогічного колективу, а саме Ткачук С.В., та Шостак В.М., учителі фізичного виховання, Ткачук Н.М., учитель української мови та літератури взяли участь у спортивних змаганнях серед учителів, що проходили на базі Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів навчання.

13 вересня представники спортивної еліти нашого навчального закладу відвідали Лубенський лісотехнічний коледж. Саме там було організовано спортивний турнір із міні-футболу серед команд міста та сусідніх районів. Змістовно та цікаво проведено брифінг із Олімпійським чемпіоном по баскетболу Анатолієм Паливодою.