«До наукових висот разом - 2015»

14 груд. 2015
Наукову роботу учнів викреслити з життя сучасної школи неможливо, адже сьогодні особливого значення набуває креативність особистості, її здатність до творчого нестандартного мислення.

Одним із найбільш продуктивних шляхів формування такої особистості є науково-дослідницька робота учнів. Участь у Малій академії наук дозволяє поглиблювати теоретичні знання учнів, реалізувати їх запити, розвивати здібності, сприяє їх творчому розвитку, створює основу майбутньої професії, пов’язаної з використанням як філологічних, так і природничих знань.

Стати науковцем - праця нелегка. Все ж досвід роботи свідчить про те, що якими б не були труднощі, юні науковці отримують безцінний досвід самостійного пошуку, досягають великої внутрішньої зрілості, набувають важливих наукових компетенцій, які потім максимально використовують, ставши студентами вищих навчальних закладів.

Цьогоріч 7 учнів Вовчицького ліцею гідно представили заклад в І етапі конкурсу-захисту, який відбувся 12 грудня на базі Засульської гімназії.

Вітаємо переможців і призерів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт: Падалку М. (І м., с. правознавства, н. к. – Карпенко Л.В.), Крутько Д. (І м., с. соціології, н. к. – Карпенко Л.В.), Єгорову Н. (І м., с. мистецтвознавства, н. к. – Ткачук Н.М.), Ткачук К. (І м., с. журналістики, н. к. – Ткачук Н.М.), Артеменко Т. (І м., с. української мови, н. к. – Ляшенко Н.М.), Собченка Т. (ІІ м., с. фізики, н. к. – Якименко Л.І.), Кагарлицького Р. (ІІ м., с. математики, н. к. – Кравченко Л.Г.).

Успіхів вам, юні науковці, у досягненні майбутніх наукових висот!