День толерантності

14 груд. 2015
11 грудня у Литвяківській ЗОШ І-ІІІ ступеня відбулася акція до Дня толерантності, у якій взяли активну участь учні 7,10 класів Вовчицького ліцею.

Вони яскраво та змістовно представили інформацію про  уміння  поважати, приймати і розуміти багате розмаїття світової культури, довели, що толерантність – це  не поступливість, а активна позиція, викликана визнанням прав і свобод людства, дійшли висновку, що роз’єднаність, невміння дійти злагоди у родині і в суспільстві дуже шкодять нам, нашому благополуччю, затьмарюють радість життя.

Відбулася презентація-конкурс плакатів.

Кочерга Юлія, учениця 10 класу: «Ми, учні Вовчицького ліцею, вважаємо, що проблема толерантного ставлення до оточуючих є надзвичайно актуальною. Щоб показати наше спільне та відмінне, створили плакат. Ватман поділили на 24  квадрати і запропонували дітям різних вікових категорій зобразити свої захоплення, уподобання.  Кожен малюнок – це вияв індивідуальності, та він розміщений у певних рамках, що означає повагу до особистості інших, тих, хто поряд. Один квадрат залишили чистим. Це для бажаючих приєднатися до нас  і показати - ми готові сприймати інших такими, як вони є.»