Благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая

22 груд. 2015
Традиційним для Вовчицького ліцею є благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая. 18 грудня 2015 року у закладі панувала святкова атмосфера. До ярмарку готувалися не лише діти, а і їхні батьки.

Торгівля йшла надзвичайно активно, покупці були задоволені. Всього було зібрано 1785.55 грн.

Ці кошти витратили на засоби особистої гігієни для воїнів АТО і передали жителю нашого села Василенку С.С. Діти малювали малюнки та писали листи, в яких привітали з Новим Роком і побажали повернутися додому живими.

Із вдячністю від солдат до нас повернувся прапор України з їх підписами.

Приємно, що діти теж розуміють усю важливість підтримки, яку ми повинні надати нашим воякам, що, можливо, сьогодні ідуть у бій. І зовсім не важливо, чи вони будуть із Заходу, чи Сходу. Важливо тільки одне, щоб вони були нашими, українськими.