Подорож казками

25 груд. 2015
Казка - лагідна колиска дитинства. Це неповторний дивосвіт, який зачаровує, вчить пізнавати добро і зло. Зустріч із казковими героями – свято не лише для дітей, а й для дорослих.

Адже « …всі ми родом із дитинства», – сказав колись Антуан де Сент-Екзюпері. Дійсно, у кожного бувають такі миті, коли хочеться повернутися у казку, де все загадково, а водночас зрозуміло, де в рукавичці вміщається добірне лісове товариство, квіти розмовляють, а грізні леви всміхаються.

Нещодавно таку цікаву подорож сторінками улюблених казок здійснили учні 5-8 класів, батьки та вчителі. Разом із учнями 7 класу всі присутні хвилювалися за мавпочку, в якої вкрали зірку кіт Базиліо та лисиця Аліса.

У 5 класі не обійшлось без витівок Баби-Яги та піратів, які вкрали Снігуроньку та зачаклували Лісовичка.

Вихованці 6 класу разом з Анею та Денисом завітали до царя Лоскотона та Плаксія, Аліси із країни чудес та Алі.

Та все закінчилося добре: Котигорошко повернув мавпочці зірку, Баба-Яга повернула Снігуроньку та розчаклувала Лісовичка, Аня переконала Дениса, що читати казки цікаво.

Незабутня подорож завершилась, але враження залишились надовго.