Новий рік ступає на поріг

3 січ. 2018
Новорічне свято – це довгоочікувана казка для усієї малечі

Діточки з нетерпінням чекають приходу Діда Мороза. У п’ятницю 29 грудня найменші ліцеїсти – учні 1-2 класів -  стали  учасниками цікавих казок. Діти ретельно готувались до свята і викликали захват в усіх глядачів. Зайчики, сніжинки, зима, ведмедики, лисички і обов’язково песик, який є символом 2018 року – ось неповний перелік новорічних персонажів, що подарували феєричний настрій усім присутнім. Прикрасили свято віршики й пісні. Підготували цікаві сценарії класні керівники 1 - 2 класів  Тимченко Тетяна Володимирівна та Сидоренко Валентина Вячеславівна, а допомогли інсценізувати казки батьки першачків: Дорошенко Тетяна (лисиця), Дружинець Людмила (зайчиха), Корабніченко Леся (білка) й Круглякова Світлана (вовк). Хороводи, пісні та музичне оформлення свята (учитель музичного мистецтва Бондаренко Т.О.)  Дід Мороз (учитель історії Ващенко О.О.)