Подвигу героїв Крут присвячується

30 січ. 2018
У останні дні січня вся Україна вшановує подвиг Героїв Крут.

100 років тому морозного 29 січня 1918 року близько 600 студентів університету Св. Володимира та учнів старших класів київських гімназій здійснили жертовний подвиг: стали на двобій із значно переважаючими ( і по кількості, і по озброєнням)  російськими військами Муравйова, щоб захистити незалежність молодої Української Народної Республіки. 300 юних бійців загинули назавжди залишившись у пам’яті нащадків героями – кіборгами Крут.

Цій героїчній сторінці нашої історії присвячений урок – реквієм “ Крути: наші біль і гордість”, що відбувся у ліцеї 29 січня. Перегляд відеоматеріалів , фотодокументів, емоційні розповіді про бій під Крутами вчителя історії Карпенко Л. В., учнів: Назарця  Дениса, Шостак Яни, Кочерги Юрія, Сватко Таміли,  Довгопол Вікторії не залишили байдужими нікого в залі.

Пам’ятаємо про минуле,  цінуємо сьогодення,  віримо в майбутнє!