Пришкільний табір

5 черв. 2018
Літо - літечко надворі. - Прощавай, - говорим школі.

Літо – літечко надворі.

- Прощавай  , - говорим школі.

Прийшла канікул вже пора –

Дуже рада дітвора

Що може бути краще за тепле сонечко, запашну травичку, голосне щебетання пташок? Літо – час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів, зміцнити своє здорпов’я.

Цікаво і змістовно відпочивають учні Вовчицької ЗОШ І-ІІІ ст.. – ліцей у мовному таборі «Ерудит – 2018» цього літа. Щодня проводиться ранкова зарядка, рухливі ігри на свіжому повітрі, спортивні змагання. Кожен учень знаходить справу до душі, мудру пораду, підтримку та розуміння.

Сьогодні на дітей чекала сюжетна гра «Усі професії важливі», виставка пробок «Краса своїми руками», алея майстрів.

Кожного дня учні покращують свої знання з англійської мови, поповнюючи активний словниковий запас, створюють проекти, беруть участь у конкурсах, змаганнях з тем: «Моє село – найкраще», «Моя сім’я і друзі», «Великобританія, визначні місця, символи», «Лондон – столиця Об’єднаного королівства».