Олімпійський урок

7 вер. 2018
Вже кілька років поспіль у Вовчицькому ліцеї у вересні проходить Олімпійський урок в рамках відзначення Олімпійського тижня та тижня фізичної культури та спорту.

Приємно, що вчителі фізичної культури нашого ліцею є палкими прихильниками олімпійського руху і з року в рік намагаються зробити  заходи протягом Олімпійського тижня цікавими, насиченими різноманітними змаганнями, естафетами.  Так і цього навчального року олімпійський тиждень був різноплановим і захоплюючим для наших юних любителів спорту.

Тиждень фізкультури та спорту розпочався найулюбленішими змаганнями учнів:  естафетою для наймолодших підготував учитель фізичної культури Шостак В.М.  Традиційний турнір з міні - футболу серед учнів 5-8 кл. провів учитель фізичної культури Ткачук С.В. та в рамках підготовки до відкритої першість станції юних туристів ім. Давида Гурамішвілі з велосипедного туризму вперше спробували свої сили учні 5-11 класів під керівництвом учителя фізичної культури Іващенка М.А.

Підводячи підсумки, можна сказати, що тиждень фізичної культури та спорту вдався на славу, адже пройшов цікаво, ефективно, корисно та залишив приємні враження; а комусь, можливо, показав дорогу до професійного заняття спортом.