Посвята в старшокласники

15 вер. 2018
Хтось із великих сказав: «Якщо на календарі нічого немає, а на душі негаразд, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його…»

І ось 14 вересня 2018 року відбулося незвичайне свято – вечір – посвята учнів 9 класу в старшокласники.

Ведучі вечора Катерина Василенко і Кочерга Юрій запросили дев’ятикласників до участі в конкурсній програмі, адже звання «старшокласника» треба здобути після серії випробувань. Школярі виявили обізнаність з історією ліцею,розгадали музичні загадки, проявили себе як дружній і веселий колектив. Учасників свята розважали Кочерга Ю. й Микитовський Б. своїми сценками.

Із привітаннями до своїх учнів звернулася класний керівник Ткачук Н.М. Сценарій підготувала Морозенко Софія. Свято продовжилося запальною дискотекою.

Хай щастить молодшим старшокласникам у навчанні, дружбі й хороших вчинках.