Опорний заклад "Вовчицький ліцей імені В.Ф. Мицика"

І знову змагання…

25 вер. 2018
З 21 по 23 вересня 2018 року відбувався відкритий Чемпіонат міста Полтави серед учнівської та студентської молоді з велосипедного та пішохідного туризму на кубок Міського Голови в залік 22 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.

Учні ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» представляли на змаганнях Лубенський район і виступили у сладі 4-х команд (2 команди з пішохідного туризму та 2 команди з велосипедного туризму)

До складу старшої вікової групи з пішохідного туризму увійшли: Литвиненко Дмитро, Кочерга Юрій, Копайленко Анна, Криворучко Інна, Костюк Ольга, Кутурій Євгенія.

У перший день змагань Криворучко Інна виборола ІІІ місце в особистих змаганнях на дистанції «Крос-похід», а команда старшої вікової групи посіли ІІ місце у особисто-командних змаганнях на дистанції «Крос-похід»

До складу середньої вікової групи  з пішохідного туризму увійшли: Юско Юлія, Головко Вікторія, Бакал Данило, Козлов Олександр, Сизоненко Владислава та Підюрчин Ярослав. Хоча це зовсім юна команда і їм ще не вистачає техніки, проте на обласному рівні вони змогли вибороти почесне 6 місце.

Велика вдячність за підготовку команд з пішохідного туризму талановитому і цілеспрямованому тренеру Баранову Олексію Анатолійовичу.

З велосипедного туризму команди також були представлені у 2-х вікових категоріях – середня та старша.

До складу старшої вікової групи з велосипедного туризму увійшли: Литвиненко Дмитро, Зінчук Костянтин, Козлов Олександр та Цись Єва.

За результатами змагань із 3-х видів «тріал», «велокрос», та «фігурне водіння велосипеда» команда старшої вікової групи посіла ІІ місце в загальному заліку, а Цись Єва стала абсолютним переможцем серед дівчат, виборовши 3 золоті медалі з усих видів, а також золоту медаль в особистих змаганнях на комплексій дистанції.

До складу середньої групи увійшли: Кривенко Назар, Костюк Максим, Клепач Ростислав, Каварма Ксенія та Костюк Ольга. У загальному заліку команда посіла почесне 4 місце, а в особистому заліку Каварма Ксенія посіла ІІІ місце на дистанції «фігурне водіння велосипеду», а Костюк Ольга виборола 2 золотих і 1 срібну медель («тріал» - І місце, «фігурне водіння велосипеду» - ІІ місце та І місце в особистих змаганнях на комплексній дистанції).

Велика вдячність за підготовку команд звелосипедного туризму творчому та наполегливому тренеру Іващенку Миколі Анатолійовичу.