Вишкіл лідерів у Києві

12 груд. 2018
З 7 по 9 грудня 2018 року група ройових різних вікових категорій з Полтавської області на чолі з виховником Шлапко Валентиною Олексіївною, яка є педагогом-організатором ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступнів-ліцей ім.В.Ф.Мицика» та керівником військово-патріотичного гуртка Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, перебували на вишколі лідерів у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у місті Києві.

На цей збір приїхали учасники з усіх областей України. Загальна їх кількість становила 150 осіб. Програма вишколу була насиченою і джури мали можливість опанувати нові правила гри, дізнатися, що таке «пластова гурткова система» і як це працює, брали участь у рольовій грі зі створення куреня та ситуативного моделювання з проведення Ради ройових, переглянули презентацію від Молодіжного Національного Конгресу «Гібридна війна», пройшли тренінг з першої долікарської допомоги.

Окрім того, діти поглибити свої знання з історії, адже для учасників провів надзвичайно цікаві лекції «100 річчя Української національної революції 1917-1921 рр.» та "Славетні Епохи України" історик-дослідник, аспірант Науково-дослідного інституту українознавства МОН України  Сергій  Ільчишин.

Назабутні враження отримали джури проходячи майстер-клас з елементами військово-тактичної гри та використанням лазерного обладнання (лазертаг) та ще багато чого цікавого і корисного діти прослухали і  побачили.

Останній день вишколу розпочався з представлення візитівок куренів та продовжився приємним нагородженням роїв директором Українського  Державного центру національно-патріотичного виховання Сергієм Недільком.

Хотілося б висловити слова щирої подяки організаторам даного збору, адже діти повернулися додому задоволені, сповнені позитивними емоціями, гарними враженнями, з новими знаннями та великою кількістю нових друзів.