Порятунок Святого Миколая

20 груд. 2018
19 грудня українці відзначають одне з найсвітліших і чарівних свят року – День святого Миколая. Це зимове свято залишається одним з найулюбленіших та довгоочікуваних для всіх: дорослі шанують пам’ять святого, а діти зазвичай знаходять під подушкою подарунки.

Не оминув святий Миколай і опорний заклад «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей ім. В.Ф.Мицика». Проте не все так просто було на його шляху, адже зла Снігова Королева заточила Чудотворця у своєму крижаному замку. Рятувати святого Миколая вирушили учні 1-4 класів. Для цього їм необхідно було пройти квест, щоб зібрати зірочки, які б освітили дітям дорогу до палацу Снігової Королеви.

Учні отримали зашифровану карту, яка вказувала на станції, де були заховані зірки. Щоб отримати зірку діти повинні були пройти завдання, які їм підготували піддані Королеви. Щоб дістатися до палацу, учні повинні були прикрасити ялинку кульками, на яких вказували добрі справи, які вони виконали за рік.

Окрім цього, їм необхідно було по уривочку з казки відгадати її назву, а також розплутати казки, герої яких через чари заблукали.

Також діти грали в сніжки, годували зайченят, прикрашали «дерево доброти»,  одягали новорічні костюми, танцювали для Королеви та малювали листівки святому Миколаю. Діти пройшли всі випробування, зібрали всі зірочки і таки дісталися до палацу Снігової Королеви. Старання дітей розчулили злу чародійку і вона звільнила святого Миколая.

Діти врятували свято і за це отримали подарунки від Чудотворця. Свято підготувала педагог-організатор Шлапко Валентина Олексіївна, а також велика подяка за допомогу у проведенні заходу учням  8, 10 та 11 класу ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей ім. В.Ф.Мицика».