Новорічне свято для початківців

22 груд. 2018
Новий рік – це свято, на яке з нетерпінням чекають усі діти. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Не обминув радісний, святковий настрій і опорний заклад «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей ім.В.Ф.Мицика». Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду.

Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселими піснями та танцями біля красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул 22 грудня 2018 року в школі відбулося новорічне свято для учнів початкової школи. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій.

Дякуємо керуючому Лубенським відділенням ТОВ «Райз-Схід» Лісовому Олександру Володимировичу та керуючому Вовчицькою дільницею Лубенського відділення ТОВ ««Райз-Схід» Калиману Івану Григоровичу, які подарували учням ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей ім.В.Ф.Мицика» справжню казку і віру в чудеса!

Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!