Конкурсу читців «Тарасовими шляхами»

28 лют. 2020
28 лютого 2020 року у районному будинку культури пройшов районний етап V обласного конкурсу читців «Тарасовими шляхами». У конкурсі взяли участь 13 школярів із 6 закладів загальної середньої освіти району.

Опорний заклад «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика» представляли учні 4 класу Сухомлин Іван та Шостак Анастасія, а також учень 6 класу Клепач Ростислав.
Юні читці достойно представили свій навчальний заклад і у підсумку маємо такі результати:
- Клепач Ростислав посів 1 місце і нагороджений дипломом першого ступеня (вчитель Куленча Л.В.)
- Сухомлин Іван посів 3 місце і нагороджений дипломом третього ступеня (вчитель Сидоренко В.В.);
- Шостак Анастасія за високий рівень сценічної культури, оригінальність розкриття теми нагороджена грамотою відділу освіти Лубенської райдержадміністрації (вчитель Сидоренко В.В.).
Грамоту глядацьких симпатій отримав Клепач Ростислав

Вітаємо учасників та їхніх керівників із високими результатами!