Дня козацтва у ліцеї

20 жовт. 2019
З метою виховання пошани до історичного минулого, прагнення осмислити дитиною своєї особистості як частини великого українського народу, морального та фізичного загартування школярів проводяться різноманітні заходи.

Традиційно до Дня козацтва 19 жовтня було організовано квест «Козацькі забави – 2019» серед учнів 5-8 класів. Адже це не лише спортивно-розважальне свято, а й справжнє виховання патріотів нашої Батьківщини. Три команди учасників гри повинні були подолати сім станцій: «Історична вікторина», «Чумацький шлях», «Склади пазл», «Запорізька Січ», «Козацькі символи», «Мистецька», «Спортивна». Шість із семи завдань виконували хлопці, а дівчата брали участь у конкурсі малювання «Портрет козака». Перевага певної команди протягом гри була незначною, тому остаточно визначити переможців вдалося лише після останнього конкурсу «Перетягування канату». У результаті І місце здобула команда 5,7 класів, ІІ – 8 клас, ІІІ – 6 клас.

Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм – це незвичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку.

Захід пройшов цікаво і змістовно завдяки підготовці вчителем історії Ващенком Олександром Олександровичем.