5 жовт. 2019
Учитель-це найважливіша професія у світі, від якої залежить майбутнє кожної дитини. Ми повинні цінувати їхню важку працю. У День всесвітній вчителям пошана, Хай сила ваша буде нездоланна, Хай люблять,поважають дуже діти Дарують вам і усмішку,і квіти!

4 жовтня 2019 року в ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика» було проведено свято до Дня вчителя. Із самого ранку одинадцятикласники зустрічали вчителів на порозі школи з гарними квітами і привітальними листівками. У якості подарунка своїм учителям, щоб хоч на день вони змогли забути про конспекти й журнали, учні старших класів проводили уроки самостійно. Кожному хотілося відчути себе справжнім педагогом і їм це добре вдалося.

А після завершення уроків на вчителів чекав святковий концерт, який для них підготували майбутні випускники . Під час заходу педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Адже їхні вихованці вміють і танцювати, і співати, і декламувати вірші, і виконувати жартівливі мініатюри. До привітань вчителям долучилися учасники танцювального колективу «Fly» (керівник Шлапко В.О.) та співочі колективи «Щебетухи» і «Візерунок» (керівник Бондаренко Т.О.).

Організаторами свята були: класний керівник 11 класу Журавель Яна Андріївна, педагог-організатор Круглякова Світлана Анатоліївна , хореограф Шлапко Валентина Олексіївна та вчитель музичного мистецтва Бондаренко Тетяна Олександрівна. Привітаємо ще раз наших любих вчителів зі святом. Ваша праця недаремна і вона обов`язково дасть свої плоди!