Допоки пам'ять в серці не згасає

30 лист. 2020
У суботу, 28-го листопада в Україні вшанували жертв Голодомору 1932-1933 років.

“Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором. Це було не стихійне лихо, а зумисне підготовлений Голодомор 1932-1933 років. Влада забрала у людей все. Все, до останнього колоска, до останньої зернини. Це був розбій, свідомо спрямований на фізичне винищення селян, українців. Голод забрав протягом 1932-1933 років, за різними підрахунками, від 7 до 10 мільйонів людських життів. Пам’ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на Землі”

Пам’ятні заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору відбулися у Вовчицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей.
1. Оформлений куточок пам’яті «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим» (учнівське самоврядування)
2. Перегляд мультфільмів присвячених подіям 1932-1933 рр. ( 2 кл., кл. кер. Костюк Л.Ю.)
3. Година-спілкування «Хліб – усьому голова. Незабудька – символ пам’яті жертв Голодомору» (3-4 кл., педагог-організатор Круглякова С.А.)

4. Виховна година «Голодомор 1932-1933 – біль серця» (5-6 кл., кл. кер. Бондаренко Т.О., Морозенко І.М.)
5. Майстер-клас по виготовленню свічок Пам’яті (7 кл., уч. труд. навч. Морозенко І.М., кл. кер. Ревуцька Н.Г.)
6. Урок – реквієм «Хай не згасне пам’яті свіча» (8-11 кл. педагог-організатор Круглякова С.А., учнівське самоврядування)