Тиждень фізкультури і спорту

14 вер. 2020
З метою пропаганди здорового способу життя з 07.09-11.09 у ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ліцей» проводився тиждень фізичної культури і спорту.

Вчителі фізичної культури на уроках розповідали про історію та розвиток Олімпійського руху, проводили естафети, спортивні ігри. Учні 5-11 класів взяли участь у вікторині «Знавці історії олімпійського спорту» І місце – 11 клас, ІІ місце –Криворучко І. (10 кл.), ІІІ місце – Ціко А. (5 клас). Відбулася виставка малюнків на спортивну тематику та виставка книг у шкільній бібліотеці на тему «Спорт – це здоров’я»
Усі отримали позитивні емоції, заряд бадьорості та гарний настрій. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.
Дякуємо за підготовку та проведення заходів Шостаку В.М., Ткачуку С.В., Іващенку М.А., Бондаренко Т.О., Куленчі Л.В., Сидоренко В.В., Карпенко Л.В., Кругляковій С.А.