Свято першого дзвоника

2 вер. 2020
День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.

Цього року для 20-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

У цьому році традиційна лінійка мала інший формат. На шкільному порозі одинадцятикласники зустріли маленьких, непосидючих, цікавих та схвильованих першокласників. Разом вони затанцювали флешмоб. Перший дзвоник заспівав свою шкільну мелодію у руках маленьких школяриків, одинадцятикласників та першої вчительки Сидоренко Валентини В’ячеславівни. Найприємніша мить для малечі – це отримання подарунків від одинадцятикласників, «ТОВ «Райз – Схід», сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мусіївське» агропромхолдингу «Астарта-Київ» та сільського голови Козловської Ольги Михайлівни. Символічний ключ до країни знань вручив директор Костюк Володимир Вікторович. Для решти учнів були проведені класними керівниками тематичні й організаційні уроки.

Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі… Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті, новітній день нехай завжди буде місце знанням і мудрості!
Автор статті педагог-організатор Круглякова С.А.