«Олімпійське лелеченя»

10 лют. 2014
Полтавським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України спільно з Полтавським обласним Осередком Федереції лижного спорту України 6 лютого 2014 року на гірськолижній базі «Сорочин Яр» в селі Петрівка Диканського району була проведена Всеукраїнська акція з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя» у Полтавській області.

Участь у цій Акції взяли 10 команд, серед яких і представники Лубенського району - команда Вовчицького ліцею. До складу команди ввійшли 4 дівчаток та 4 хлопчиків 5 класу:

• Василенко Катерина;
  • Зінчук Костянтин;
  • Кокозій Марія;
  • Кочерга Анастасія;
  • Кочерга Юрій;
  • Кулакевич Олеся;
  • Несен Максим;
  • Шостак Денис.

Підготував юних спортсменів учитель фізичної культури Шостак Валерій Михайлович.

Програма Заходу включала дві складові - спортивну та освітню частини:

• навчання з інструкторами на гірських лижах;змагання по трасі слалому (дівчатка);
  • змагання по трасі слалому (хлопчики);
  • конкурс малюнку на тему «Зимові Олімпійські ігри»;
  • конкурс «Олімпійська вікторина».

За результатами змагань команда Вовчицького ліцею посіла І загальнокомандне місце та була нагороджена кубком, Почесною грамотою, призами.

Слід відмітити, що до підготовки команди були залучені адміністрація навчального закладу (директор Костюк В.В.), класний керівник (Карпенко Л.В.), педагоги, батьки.

А навесні учні Вовчицького ліцею захищатимуть честь Полтавської області на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у Буковелі.