Сузір’я талантів – 2020

21 груд. 2020
18 грудня у ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей ім. В. Ф. Мицика» відбулося «Сузір’я талантів – 2020».

Свято розуму і краси зібрало кращих учнів навчального закладу, мудрих наставників та шанованих гостей: голову Полтавської обласної ради Біленького О.Ю., голову Лубенської районної ради Качаненко Т.П., виконуючого обов’язки голови Лубенської районної державної адміністрації Сіряченка С.М., заступника міського голови Лубенської міської ради Харченко І.В., начальника відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації Білокінь Ю.М., начальника управління освіти Лубенської міської ради Лубенського району Костенка М.В., старосту Вовчицького старостату Козловську О.М. та регіонального директора ТОВ «Баришівська зернова компанія» Стасовського В.І. Цього дня відзначили переможців районних та обласних олімпіад із базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, , змагань із пішохідного та велосипедного туризму, Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і «Олімпійських лелеченят»

Чарували солов’їним співом Кривенко Наталія та Кривенко Катерина, вабили пластикою танцю колектив «Флай», а гнучкістю тіла Глушко Оля. В ролі Святого Миколая виступив регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутат обласної ради Стасовський Василь Іванович. Грошової винагороди було вручено на суму 19700 гривень. Учнівський та учительський колективи щиро дякують Василю Івановичу за таку благодійну акцію, яка стимулює учнів гарно вчитися та брати участь у спортивних змаганнях. Подарунок (ноутбук) отримали також від голови Полтавської обласної ради Біленького О.Ю.

На завершення всі учасники цього дійства бурхливими оплесками вшанували невтомну педагогічну працю. Свято видалося яскравим, наповненим словами вдячності і талановитими виступами учнів.