День Європи у ліцеї

15 трав. 2021
Чи знаєте ви, шановні європейці, що існує аж три свята, які мають назву ДЕНЬ ЄВРОПИ? І всі ці свята припадають на травень. Рада Європи відзначає 5 травня, Європейський Союз – 9 травня, а в Україні, починаючи з 2003 року, ми святкуємо День Європи у третю суботу травня (у 2021 це 15 травня).

“Europe is our home” – «Європа – наш дім», і Україна прагне стати рівноправним партнером у складі Європейського Союзу. Саме цій темі було присвячене розширене засідання Євроклубу STEP TO FUTURE та брейн-рингу, що був розроблений та проведений англійською мовою вчителем Михайленко Л. А.. Завдяки інтернет-технологіям, в засідання змогли прийняти участь учні 8, 9 та 10 класів, не порушуючи при цьому карантинних вимог.

Чому Україна має бути в Європейському Союзі? Перше, що відмітили восьмикласники, це можливість подорожувати без кордонів. І це чудово, бо люди подорожують та відпочивають там, де їм затишно та безпечно. Саме заради безпеки створювався Європейській Союз. Саме безпеки та підтримки прагне наш український народ, маючи агресивного сусіда – Росію.
Після ознайомлення з історією утворення Євросоюзу пройшов брейн-ринг на платформі Kahoot! Сайт дає можливість проводити захопливі азартні змагання юних інтелектуалів, гра в Kahoot! тримає учасників в напруженні до останнього, кожна секунда є вирішальною!
В результаті змагання, найкращу підготовку з англійської мови та історії Європейського Союзу показали: учениця 10 класу Євгенія Кутурій (I місце); учень 10 класу Віктор Сірик та учениця 8 класу Інна Сватко (поділили ІІ місце); учениці 8 класу Таміла Бобоха, Анастасія Селюк та десятикласник Василь Ціко показали третій результат.
З Днем Європи, шановні європейці! Будьмо оптимістами та вчимо іноземні мови для комфортних подорожей, навчання та роботи!