Присвоєння Стипендії імені Героя Небесної Сотні

28 січ. 2022
27 січня 2022 року відбулася урочиста церемонія відзначення учнів, студентів і молодих учених Полтавщини – стипендіатів стипендії Полтавської обласної ради імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка та стипендії імені Героя України – Андрія Конопльова.

Цьогоріч впродовж року стипендію Полтавської обласної ради імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка отримуватимуть 10 учнів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності, сприяють становленню демократичної та правової держави.

Щиро вітаємо ученицю Вовчицького ліцею Костюк Ольгу із присвоєнням Стипендії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка! Активна учасниця військово-патріотичної гри «Джура», «Юний десантник», спортивних гуртків з пішохідного та велосипедного туризму, Президент школи, випускниця «Агенти змін», авторка проєкту-переможця «ШГБ-2019» призерка Всеукраїнського МАН. Завжди мрій значно більше, ніж досягнень. То ж, нехай вони обов’язково здійснюються!!!