Нови рік 2022

28 груд. 2021
Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року - так його і проведеш.

Не оминув радісний, святковий настрій і Опорний заклад «Вовчицький ліцей ЛМР». Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались!

Напередодні канікул у школі відбулися Новорічні свята: до учнів 1-2 класів завітала Смішинка -Веселинка, у веселий квест пограли учні 3-4 класів, учні 5-7 класів здійснили цікаву подорож країнами світу та дізналися, де і як святкують Новий рік. Старшокласників чекала святкова дискотека.

Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. А яким цікавим та яскравим стало Новорічне свято, коли до дітей з пухнастою красунею- ялинкою завітали Дід Мороз та Снігуронька та вручили солодкі подарунки. Дякуємо спонсорам ТОВ «Баришівська зернова компанія» (Стасовський В.І.), Астарта –Київ агропромхолдинг СТОВ «Мусіївське» (Гомон Н.М.),ТОВ «МВА ТРАНС» ( Михайленко В. А.). Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!