«Тих днів ніколи не забути…»

24 лют. 2014
Напередодні Дня Захисника Вітчизни на базі районного народного музею імені І.І.Саєнка проведено урок-спомин «Тих днів ніколи не забути…» за участю учнів Вовчицького ліцею та Литвяківської загальноосвітньої школи.

З вуст дев’ятикласниць Карини Бреславської, Анастасії Василенко, Сніжани Омельяненко лунала інформація про страшні часи окупації періоду Великої Вітчизняної війни, про мужність і героїзм воїнів Радянської Армії, які захищали свою рідну землю від німецької навали.

Педагог-організатор Подгайна В.О. розповіла про подвиг земляків Мицика Василя Федоровича та Сірика Дмитра Івановича, яким було присвоєно почесне звання Героя Радянського Союзу. Також згадала імена ветеранів, серед яких І.І.Саєнко – засновник місцевого музею.

Звучали поетичні рядки, було зачитано лист маленької дівчинки-остарбайтера. Захід завершився вшануванням пам’яті полеглих Хвилиною мовчання та покладанням квітів.