Міжнародний день грамотності

8 вер. 2023
«Грамотність – це одна з головних рис, яка характеризує людину набагато більше, ніж це робить одяг або зовнішність» (Віктор Мойсієнко, український лінгвіст).

Щорічно 8 вересня у всьому світі святкується Міжнародний день грамотності. Його започаткувало ЮНЕСКО у вересні 1965 року.
Грамотність - не тільки вміння читати, писати, а ще й правильно говорити, зрозуміло висловлювати свою думку.

8 вересня до Дня грамотності вчителі української мови та літератури ОЗ «Вовчицький ліцей ЛМР» провели заходи для учнів 5-6 та 10-11 класів.
Учні п’ятого і шостого класів пройшли перевірку на грамотність під час заходу «Маленькі грамотії», який провела Ришко Наталія Миколаївна.
А для старшокласників Ткачук Наталія Миколаївна провела не звичайний урок, а урок-батл «Гра поколінь», під час якого учні виконували різноманітні цікаві мовні завдання і довели, що грамотна мова та виховання – ось, що буде завжди в моді!

Будьмо грамотними – покращуймо своє життя і світ навколо!