Зустріч з Раїсою Василівною Плотниковою

21 лют. 2014
Ніби й зимовий холод відступив від тепла і краси рідного слова 19 лютого, коли до Вовчицького ліцею імені В. Ф. Мицика завітала письменниця, член Національної спілки письменників України Раїса Василівна Плотникова.

Зустріч розпочалася вітальним словом учителя української мови і літератури Н. М. Ткачук , яка розповіла про роль творчості Т. Г. Шевченка у розбудові  духовного світу України. Учні одинадцятого класу провели акцію «Читаємо 200 рядочків Шевченкових віршів», учитель української літератури І. М. Морозенко познайомила присутніх із цікавою інформацією про різні видання «Кобзарів», прозвучали вірші  Великого поета у виконанні призерів районного конкурсу читців Шостак Яни (учениці 4 класу), Костюка Богдана (учня 10 класу) й Ткачук Дарини (учениці 11 класу).

Та кульмінацією заходу стало спілкування учнів і вчителів із Раїсою Плотниковою, яка презентувала цікаве видання «Шевченківський календар», розповіла про маловідомі сторінки біографії Кобзаря. Великий інтерес викликала у присутніх розповідь Раїси Василівни про кохання у житті Шевченка. Гостя поділилася і своїми творчими здобутками, а також щиро відповіла на запитання юних ліцеїстів.

Під акорди фінальної пісні «Українська  - мова єднання» учасники зустрічі подякували за цікавий захід і висловили бажання продовжити спілкування із літературною елітою Лубенщини.