Районний семінар учителів хімії

21 бер. 2014
19 березня 2014 року на базі Вовчицького ліцею пройшов районний семінар учителів хімії на тему «Інформаційно-комунікаційні технології як засіб активізації пізнавального інтересу та розвитку творчих здібностей учнів у процесі вивчення хімії».

Учасники семінару ознайомились із роботою вчителів природничих дисциплін ліцею, яку презентували директор закладу Володимир Вікторович Костюк, педагог-організатор Валентина Олександрівна Подгайна, заступник директора з наукової роботи Наталія Миколаївна Ляшенко.

Учителі хімії Шлапко Валентина Олексіївна (Вовчицький ліцей), Шостак Лілія Борисівна (Оріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів), Запорожець Валентина Миколаївна (Ромоданівська ЗШ І-ІІ ступенів) провели для учителів району майстер-класи з проблеми використання інтерактивних технологій, розвитку пізнавальної активності та самостійності учнів на уроках хімії. А також представили свої творчі звіти.

Учасники семінару виробили рекомендації районного семінару-практикуму «Інформаційно-комунікаційні технології як засіб активізації пізнавального інтересу та розвитку творчих здібностей учнів у процесі вивчення хімії».