«За єдину рідну Україну»

23 квіт. 2014
Урок патріотизму «За єдину рідну Україну» зібрав учнівський та учительський колективи Вовчицького ліцею напередоні світлого свята Воскресіння Христового – 17 квітня.

У час великої воєнної загрози з боку Росії українці демонструють не бачене раніше почуття патріотизму: готовність відстоювати свою гідність, свою землю, щиру повагу до державних символів – Гімну, Гербу, Державного прапора.

Із хронологією подій «зими, що нас змінила» ознайомила учитель української мови і літератури Н.М.Ткачук. Чому українців почали називати бандерівцями пояснила учитель історії Л.В.Карпенко, а класовод 4 класу Л.В.Куленча зі своїми вихованцями підготувала щирі віршовані слова любові до рідної України.

Свято було обрамлене патріотичними танцювальними композиціями у виконанні хореографічного колективу «Лада Денс» (керівник Зіненко Г.С.)

Можна упевнено сказати, що урок патріотизму – це «захід, що нас змінив», а жовто-блакитні стрічки на одязі й наплічниках учнів свідчать про бажання показати свою принципову позицію: «Я – за єдину рідну Україну».