Чорнобиль – скорбота пам’яті людської

25 квіт. 2014
25 квітня 2014 року в стінах актової зали ліцею проведено виховний захід до 28-ої річниці трагедії на ЧАЕС.

Хвилююче звучала інформація про страшну подію квітня 1986 року. Учні розповідали про причини та наслідки вибуху реактора, який приніс біль і страждання у кожну українську родину.

На зустріч були запрошені односельці-ліквідатори, яким по завершенню дійства було вручено ікони «Чорнобильський Спас». Хвилиною мовчання вшановано тих, хто ціною власного життя врятував світ від атомного лиха. Захід підготували учні 4, 8 та 11 класів на чолі з Куленчею Любов’ю Василівною, учителем початкових класів. Допомагали в проведенні вчителі ліцею Ревуцька Н.Г. та Бондаренко Т.О.

Скільки б не минуло років, але Чорнобиль відлунюватиме в наших серцях дзвоном смутку і печалі.