Семінар директорів

5 трав. 2014
30 квітня 2014 року на базі Вовчицького ліцею відбувся семінар-практикум директорів «Дотримання вимог законодавства України «Про відпустки в ЗНЗ».

Семінар розпочався з огляду виставки «Великоднє диво», розміщеної у народному історико-краєзнавчому музеї імені І.І.Саєнка.

Директор ліцею Костюк В.В. провів оглядову екскурсію оновленими кабінетами, акцентуючи увагу на сучасному обладнанні. В затишному актовому залі директорів гостинно зустріли учні ліцею, які презентували навчальний заклад. Ведучі дійства педагог-організатор Подгайна В.О та учениця 8 класу Головко Євгенія запропонували директорам скласти пазли з зображенням школи. Керівники ЗНЗ, а саме Кадука М.М., Мисник С.І., Крутій М.А., Савенков А.О., відповіли на запитання й побажали подальшого успішного розвитку ліцею.

Зі сцени лунали пісні та жартівливе слово, юні танцюристи дарували свою майстерність, на екрані демонструвалися відео фрагменти та слайди про навчальний заклад.

Завершилося дійство на патріотичній ноті: під урочисту мелодію наймолодші школярі в національних костюмах привітали директорів блакитними й жовтими кульками.

Семінар продовжив свою роботу в комфортному кабінеті інформатики. Навчання провела головний спеціаліст відділу освіти Лубенської РДА Леоненко І.М., яка детально зупинилася на питанні щодо надання відпусток в ЗНЗ згідно з чинним законодавством України. Директори мали змогу практично застосувати отримані знання, розглядаючи запропоновані ситуації. Практичні поради лунали з вуст начальника відділу освіти Лубенської РДА Білокінь Ю.М. та головного спеціаліста відділу освіти Дзини Н.І. Проконсультувала директорів із різних питань юрист відділу освіти Дудник Ю.О.

З обговорених питань прийнято відповідні рішення, надано рекомендації керівникам ЗНЗ.